SM-TUPAMÖLKKY 2.11.2019
Kaikille avoin SM-kisa pelattiin Imarisentien Energiahallissa Lahessa.
 
SM-MITALISTIT 2019
1) OPPIPOJAT, Iitti/Lahti 
Hannu Laaksonen/Olli "Jokeri" Jokinen
2) KOUKKUPOLVET, Heinola 
Pekka Pietiläinen/Pasi Tervala 
3) KYMILÄISET, Kotka
Marko Timonen/Joni Eväkoski
4) EESTI III, Tallinna
Riin Hallik/Argo Vörk
5) AAJII, Hyvinkää
Antti Hämäläinen/Jukka Reinamo
6) JANETZKIN MAJA, Hollola
Marppi Haasiatarha/Jarppi Haasiatarha
7) ANSA, Hollola
Anniina Oksanen/Sakke Oksanen
8) JANETZKI AC/DC
Toni Rask/Jarmo Rantanen
MUKANA PELISSÄ OLIVAT MYÖS
HMS Pienin tarkkuus, Vantaa, Tony Nyberg/Toni Laakso
VTR, Marko Raisio/Juha Moisio
Team Tiima, Hollola, Marko Lusi/Tiina Saavalainen
Woodi, Topi Vihervaara/Timo Kemppi
Nokia, Tero Nikki/Kimmo Leppänen
Pörröinen kuksaus, Antton Soini/Kuksa Oksa
Vanhat tangoojat, Pauli Kirves/Jari Kaipiainen
Ässäpari, Hjallis Palttala/JJ Lehto
Jeggu Janetzki, Hollola, Martti Rask/Esa Kemppainen
Liekin Ketut, Iitti, Taistolentäjä Pellikka/Veikko Ikonen
Pyllistäjät, Tipi Tuomola/Ville Laine
Pink Ladyt, Jaana Mälkönen/Sari Kivimäki 
Ilona kautta, Amalia Koskinen/Eero Koskinen
Liekin Likat, Iitti, Irene Yrjölä/Anu Syrjänen
Juhat ja Pekat, Juha-Pekka Teivainen/Juha-Pekka Mälkönen
Tunarit, Kotka, Jouni Volanen/Antti Airetsalo
Täydelliset Tunarit, Kymi, Jari Tuovinen/Mika Packalen
Mysteeri, S.Teivainen/M.Paajanen
Tupajumit, Petteri Rajanummi/Mooses Myllylä
Vettynyt Halko, Hollola, Ilkka Henrik Horttanainen/Sanna Koskimaa
LTP Poijjaat, Petri Kollin/Mika Köttö
Möysän Mesut, Harri Voutilainen/Imi Loikkanen
Lasvel, Markku Mäntysalo/Risto Niemi
Rotweilers, Jari Kähärä/Arja Kähärä
Zeus, Suvi Soini/Zeke Anttila
Fipa, Jari Löytty/Sari Löytty
SeppoKari, Kari Mikkola/Seppo Koivikko
Mikswin, Aarre Salmensuo/Miksu Sopola
Kymiläiset Farmi 3, Niko Jääkallio/Jarno Eväkoski
King & Queen, Pauliina Kainulainen/Antti Makkonen
Tase, Taisto Salonen/Seppo Halmi
Löysät Ranteet, Jani Laakkonen/Ville Salonen
TaJu, Jukka Suhonen/Tanja Siren
Janetzki-59, Tuomo Jantunen/Leena Jantunen
Lyylit, Mervi Leskinen/Kaisa Grefberg
Esse, Seppo Virlander/Esko Kudjoi
JouSka, Jaska Nirkko/Jouni Hiljanen
SanDels, Late Nirkko/Jake Oksajoki
Eesti 1, Märt Niinemägi/Beto Miljand
Eest 2, Vahur Kõlvart/Alger Jõras
Saarenmaa, Tanel Raamat/Tarvo Pihlas
Hiiumaa 1, Mikk Urmas/Hanno Voole
Hiiumaa 2, Ruudi Väärtnöu/Virgo Kattel
Saaremaa, Tanel Raamat/Tarvo Pihlas
 
ANNA PALAUTETTA
Täytä ja palauta: smpalaute.pdf
 
Hallissa on tunnelmaa ja baanat kondiksessa...